Hakkımızda

E-Okuyucu, 2016’nın Mayıs ayında yola çıkmış ancak fikri çok önceden belirlenen bir proje. Amacımız, tamamı ile doğru bir şekilde Türkiye’deki e-kitap okuyucu cihaz sahiplerini bilgilendirmek ve elbette bilgilendirirken yararlı bir şekilde ipuçları sunmak. Bu ipuçlarını sunarken, bizler elimizden geldiğince İngilizce kaynakları kullanıyor ve genellikle çeviri işlemi gerçekleştiriyoruz. Kindle, Kobo, Onyx, Nook, Calibro gibi e-okuyucu cihaz markalarının püf noktalarını paylaşmak; bu markaların modelleri hakkındaki haberleri yayınlamak ve sıkça karşılaşılan soru ve sorunları çözmek, ilk hedefimiz.

Bir ikinci hedefimiz ise elbette interaktif olarak sunduğumuz, sol üst köşeden adrese erişebileceğiniz herkese açık platformumuz. E-Okuyucu İnteraktif, hemen herkesin cihazlar, dosya formatları ve benzeri yönlerdeki soru ve sorunlarını çözmek adına açıldı. Burada da olabildiğince aktif olarak karşılıklı etkileşimler geliştirmeyi umuyor ve yakın zamanda hem paylaşım hem de ipuçları açısından dolacak olan gönderileri bir arşiv niyetinde toplamayı ümit ediyoruz.

Güncelleme: E-Okuyucu interaktif sistemini maalesef pek ilgi görmediği için kapattım. Soru ve sorunlarınızı çözmek adına yorum bölümünü yahut iletişim adreslerini kullanıyorum genellikle.

Bizimle iletişim sekmesinden yahut yakın zamanda açılacak olan sosyal medya hesaplarımızdan görüşebilmeniz mümkündür.