Instapaper Premium, Bugünden İtibaren Ücretsiz.

0

Instapaper, geçtiğimiz dönemde benim de Pocket alternatifi olarak kullandığım araçlardan bir tanesi. Bir “kaydet, sonra okursun” uygulaması olan Instapaper’da; web üzerinde yahut mobil cihazlarınızda kaydettiğiniz bir yazıyı, bağlantıyı; daha sonra uygulama üzerinden, uygulamanın yüklü olduğu diğer cihazlarda sınırsız olarak okuyabiliyorsunuz. Premium üyelere verdiği sınırsız altını çizme ve senkronizasyon seçeneklerini geçtiğimiz günlerde bir duyuru yaparak; tüm üyelerine verdiğini açıklayan ekip; Instapaper Premium olarak yola devam ediyor kısaca.

Instapaper Premium ücretsiz
Instapaper, Premium üyelik avantajlarının ücretsiz olarak bütün üyelere sunulacağını resmi blogu üzerinden açıkladı.

Pocket, özellikle premium üyelik avantajlarını gündeme alarak pek çok insan tarafından “kullanılması zor” hale gelmişti. Zira, premium üye olmadığınız zaman uygulamada pek çok yönden eksiklik çekebiliyordunuz. Instapaper’da da Premium halka arz edilmeden önce durum böyleydi ancak artık değil.

Ben, hem altını çizme özelliği bulunduğundan hem de daha sade ve kullanışlı olduğundan, uzun süredir Instapaper uygulamasını tercih ediyorum. Siz de, bugünden itibaren “Premium” etiketi ile, Instapaper Premium özelliklerinden faydalanarak dilediğiniz yazıyı sonra okumak için, iPad, Android Tablet yahut Kindle cihazlarınıza atabilir; rahatlıkla senkronizasyon işlemini yapıp yazılarınızı bu cihazlarda okuyabilirsiniz.

 

Share.

About Author

Hemen her şeye meraklı insan müsvettesi.

Leave A Reply