Kobo Glo HD İndirime Giriyor

0

Kobo, özellikle Türkiye atılımı ile beraber yaptığı yenilikler, kütüphanesini Türkçe arşiv ile genişletmesi ve benzeri işlerle; kısa sürede ülkede sektöre hakim olan markalardan bir tanesi haline geldi. D&R kültür sanat mağazalarında satılabilen Kobo Glo HD modeli, önümüzdeki haftalarda indirime girebilir. Elbette, bunu yalnızca ben söylemiyorum. Kaynaklar doğruluyor.

Artık Üretilmeyecek

Kobo Glo HD, geçtiğimiz gün itibarı ile Kobo’nun resmi sitesinde “Sold Out” yani “Tükendi” olarak görünüyor. Resmi bir açıklama henüz gelmese de Kobo Rakuten’in üretimini durdurduğu ve stoklarında bulundurmadığı cihazları, tekrar üretime sokmadığını biliyoruz. Dolayısı ile mağazalarda bulunan Glo HD cihazlar, muhtemelen son paketler olarak görülebilir.

Kobo Glo HD İndirim
Resmi internet mağazasında “Sold Out” (Tükendi) ibaresi mevcut.

İndirim Gelebilir

Bu da, direkt olarak Glo HD e-kitap okuyucuda indirim kampanyalarının başlangıcı olarak görülebilir. Türkiye’de de stoğu bolca bulunan bu ürün; dünya genelinde, spesifik şirketlerin belli kampanyaları ile oldukça ucuz fiyatlara satılabilir. Zira Kobo Glo HD’nin ikinci nesil modeli “Kobo Glo HD 2” birkaç ay içerisinde karşımıza çıkacak diye düşünüyorum.

Muhtemelen, şirketler ellerindeki Kobo Glo HD cihazlarını bitirmek ve stokları hızlı eritebilmek amacı ile birkaç hafta içerisinde büyük indirimler yapabilirler.

Glo HD, donanımı ve kalitesi ile oldukça iyi bir cihaz zannımca ve birkaç hafta beklerseniz, bu cihazı oldukça ucuz fiyata alabilirsiniz. Cihazın 300 PPI çözünürlüğü, en yüksek e-ink teknolojisi, iyi bir şarj kapasitesi ve daha sayamayacağım pek çok özelliği mevcut.

Görüşmek üzere.

Share.

About Author

Hemen her şeye meraklı insan müsvettesi.

Leave A Reply