Kobo Türkiye’de

1

Kobo, geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarına ağırlık vereceğini zaten iddialar aracılığı ile duyurmuştu. Geçtiğimiz günlerde ise, resmen D&R aracılığı ile Türkiye pazarına girdi. Artık, markanın tüm cihazlarını D&R üzerinden kolayca satın alınabildiği gibi; D&R mağazalarında ve web sitelerinde satılan tüm e-kitaplar da Kobo uyumlu ve zorunlu hale gelecek. Rakuten, bu hamlesi ile hem markasının Türkçe kitap portföyünü muazzam bir şekilde arttırmış oldu, hem de kolay bir şekilde Türkiye’nin en büyük kültür sanat lokomotiflerinin birinde cihazlarının satışına başladı.

Kobo D&R Mağazalarında Ne Kadar Olacak?

Cihazlar, 19 Nisan’dan itibaren tüm D&R mağazalarında güzel bir sunum ile sunulmaya ve satılmaya başlandı. Avrupa’da, Amerika’da 90 dolardan başlayan fiyatlar; Türkiye’de şimdilik 329 TL’ye tekabül ediyor. Markanın hemen hemen her modelini kolayca portföyünde bulunduran mağazada; aşağıdaki rakamlardan E-Okuyucunuzu edinebilirsiniz.

  • Touch 2.0: 329 TL
  • GLO HD: 429 TL
  • Aura H2O: 649 TL

İki şirketin iş birliği, bizleri e-kitap ve e-okuyucu cihazlar dünyasına bir adım daha yaklaştırabileceği gibi; Türkiye çapında bugüne dek atılan en büyük adım olarak nitelendirilebilir.

Daha ayrıntılı bilgi ve cihazları incelemek için: dr.com.tr/kobo adresini kullanabilirsiniz.

Share.

About Author

Hemen her şeye meraklı insan müsvettesi.

1 Yorum

  1. Keşke sektöre kendi ismiyle, herhangi bir anlaşma yapmaksızın girseydi. Türkiye’de zaten tek olur ve rahatça yükselirdi.

Leave A Reply