Marvel Unlimited: Çizgi Roman Okumak İsteyenlerin Servisi

0

Günümüz sinema sektörünün en büyük esin kaynakları çizgi romanlar ve animeler olarak biliniyor. Özellikle Marvel ve DC Comics tarafından yaratılan karakterlerin geçmişten günümüze evrilmesi ve bu düzeyde popüler olması; çizgi romanları bir süre arka planda bıraksa da, bu “doğaüstü” filmleri yahut dizileri seven hemen her izleyici bir süre sonra “yahu bunlar nereden geliyor peki” sorusunu internete sordukları vakit; çizgi roman cevabını alıyorlar. Bununla birlikte son yıllarda çizgi roman satışlarının artmasının en büyük sebebi, akıllı cihazlarda da kolayca okunabilmesinin sağlanması. Telefonlardan çizgi roman okumak, artık hemen herkesin -özellikle gençlerin- gerçekleştirdiği bir hobi. Marvel unlimited ise; telefonlardan, tabletlerden çizgi roman okuma işini en azından Marvel çizgi romanları için çok kolay hale getiren servislerden bir tanesi.

Akıllı Cihazlarda Çizgi Roman Okuma Fırsatı

Marvel Unlimited servisi, arşivindeki 17 Binden fazla çizgi romanı tabletlerde ve akıllı telefonlarda okumanız için ayağınıza getiriyor. Evet, bu epey büyük bir rakam ve çizgi roman portföyünde Star Wars’tan Iron Man’e kadar pek çok bilinen çizgi roman mevcut.

Çevrimdışı Özelliği ile Depolama Şansı

Marvel, çizgi roman servisinde aynı zamanda uzun yolculuklarda, internet olmayan ortamlarda okuma fırsatını da sunuyor. 12 Çizgi romana kadar çevrimdışı okuma deneyimi özelliğini sunan Marvel’in akıllı cihazlarınız için bulundurduğu uygulamada; seçtiğiniz 12 çizgi romanı indirebilir; dilediğiniz yerde, internetsiz kalsanız da okuyabilirsiniz.

Marvel Unlimited
Servis, tüm cihazlardan kesintisiz çizgi roman okuma imkânı sunuyor.

Kaldığınız Yerde Farklı Cihazlarla Devam Edin

Marvel Unlimited servisi uygulama içerisinde çapraz senkronizasyon özelliği de sunuyor. Örneğin, bilgisayarınızda devam ettiğiniz bir çizgi romanda 55. sayfada kaldıysanız, yolda telefonunuzdan okumaya 55. sayfadan devam edebiliyorsunuz.

Marvel Unlimited Fiyatları

Marvel’ın çizgi roman servisi içerisinde 3 farklı üyelik tipi mevcut. Aylık, yıllık ve yıllık plus; yahut orijinal adları ile monthly, annual, annual plus üyelik tiplerinin özellikleri ise şöyle.

  • Aylık üyelik: Marvel unlimited servisine aylık üye olmanız halinde, her ay $9,99 ödüyorsunuz. Bu ödeme, size dilediğiniz akıllı cihazdan çizgi roman okuma fırsatı sunuyor.
  • Yıllık üyelik: Annual yahut Yıllık üyelikte ise sadece ücret düşüyor. Aylığınız $5,83 olarak belirleniyor. Yıllık totalde ödeyeceğiniz ücretse aylık üyelik tipinden dolayısıyla daha az ($69). Aldığınız özellikler aylık üyelik tipiyle aynı.
  • Yıllık Plus (Annual Plus) üyelik: Marvel Unlimited servisinin Annual Plus üyelik tipinde bazı özel çizgi romanlara (exclusive) erişebilme olanağınız sınırsız oluyor ve yayınlanan her çizgi romanı, diğer üyelik tiplerinin kısıtlamalarına nazaran rahatça okuyabiliyorsunuz. Aynı zamanda indirimler ve Marvel etkinliklerine özel davetiyeler de sizleri bekliyor. Bu üyelik tipinin ücreti ise yıllık $99 olarak belirlenmiş.

Marvel Unlimited Promo Code

Marvel Unlimited 1 Ay Bedava Üyelik

Star Wars Rogue One filmine özel yapılan bir kampanya ile Marvel; ilk iki ay tarafınıza indirimli üyelik şansı tanıyor. Buna göre Marvel unlimited promo code bölümüne “ROGUE” yazdığınız vakit bir aylık ücret ödediğinizde; bir ay daha ekstradan kazanabiliyorsunuz. Yani, bir aylık üyelik fiyatına, iki ay üye oluyorsunuz. Kampanyanın kısa bir süre geçerli olduğunu da belirteyim.

Avantajları

  • 17.000 Çizgi romanın bir arada bulunması.
  • Çevrimdışı depolanabilme özelliği.
  • Tekniklerle, program indirmeyle uğraşmaksızın tek tıkla çizgi roman okuma deneyimi.

 

Dezavantajları

  • Türkçe içeriğin bulunmaması.
  • Çevrimdışı depolamanın sadece 12 kitapla sınırlı olması.
  • Annual Plus üye olmaksızın Exclusive çizgi romanlara erişememe sorunu.

 

Ben beğendim ancak pek çizgi roman aşığı bir adam olduğum söylenemez. 17 Bin çizgi romana göre hayli iyi üyelik fiyatları var ve İngilizce bilgisi okuduğunu anlayabilme düzeyinde herkes için dilin sorun olacağını da zannetmiyorum. Kullanmak isterseniz, yukarıdaki Marvel unlimited promo code bölümüne ROGUE yazmayı unutmayın. Kampanya bittiği vakit sanıyorum yine bir ay bedava üyelik veriyorlar; ancak iki ay da gayet güzel bir şans.

Görüşmek üzere.

Share.

About Author

Hemen her şeye meraklı insan müsvettesi.

Leave A Reply