Scribd 1 Aylık Bedava Üyelik (Kredi Kartsız)

3

Scribd, içerisinde binlerce dergi ve milyonlarca kitap bulunduran çevrim içi sistemlerden sadece bir tanesi. Google kitaplar, Amazon, Kobo Store gibi servislerin kendisini gün geçtikçe geliştirmesiyle, biraz daha geride kalan bu platformun son olarak sesli kitap atılımı yaptığını ve iyi de bir kullanıcı sayısını yakaladığını biliyoruz. 1 Aylık bedava üyelik fırsatı sunan ve bunun için sadece kredi kartı bilgilerinizi tek seferlik talep eden Scribd, artık buna da gerek duymayacak gibi görünüyor. Scribd promo code sayesinde, rahatlıkla kredi kartı bilgilerini girmeden siz de 30 günlük bedava üyelik sahibi olabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey, aşağıda tarafınıza vereceğim bağlantıya tıklamak olacak.

Hali hazırda bir Scribd üyeliğiniz varsa; ancak aboneliğiniz mevcut değilse, yine bu kodu kullanarak aboneliğinizi aktif edebilmeniz mümkün. Sonrasında tekrar kullanılıp, kullanılmadığını maalesef deneyimlemedim ve bilmiyorum; muhtemelen kullanamıyorsunuz.

Scribd Promo Code

Bu platform ile gerek masaüstünde gerekse iOS ve Android cihazlarınızda pek çok dergiyi okuyabiliyor, sesli kitabı dinleyebiliyorsunuz. Dergiler, gerçekten oldukça nitelikli ve her biri güncel. Bu sebepten platform, rakiplerinin bir adım önüne geçiyor. Dünya çapında pek çok yayıncı ile işbirliği içinde olan bir platformda aradığınız ve keşfedeceğiniz çok şeyin bulunabileceğine, şahsen eminim. Hem vizyonunuzu biraz daha genişletmek, yeni şeyler keşfetmek adına hem de büyük bir kütüphaneyi görüntüleyebilmek adına platformun biçilmiş kaftan olduğunu belirtebilirim.

Eğer, aşağıda vereceğim bağlantı çalışmıyorsa promo code bölümüne “knowledgeispower” yazıp, deneme yapabilirsiniz; ancak bu adımla da başarısız oluyorsanız, bilin ki kampanya / promosyon sonlanmıştır. Kredi kartı bilgilerinizi girerek, herhangi bir kesinti olmaksızın; dilediğiniz zaman da iptal edebileceğiniz bir aylık üyeliği kullanmanızı tavsiye edebilirim.

Promosyonu sıklıkla takip etmeye ve bittiğinde, burayı da güncellemeye gayret edeceğim.

Scribd 1 ay bedava üyelik fırsatı: https://www.scribd.com/promo/knowledgeispower

Görüşmek üzere.

Share.

About Author

Hemen her şeye meraklı insan müsvettesi.

3 yorum

  1. Hocam gercekten çok teşekkür ederim. İlaç gibi geldi araştırmam için çok lazımdı. Kendinize iyi bakın iyi günler dilerim.

    • Harun merhaba,
      Yenilemek için sıklıkla Scribd promosyonlarını takip ediyorum ancak maalesef işe yarar bir şey çıkmadı. Çıkarsa, tekrar güncelleyeceğim, bunun için üzgünüm.

      Sevgiler.

Leave A Reply