Shelfie, Yeni E-Kitaplar Keşfetmenize Yardımcı Olacak

1

Shelfie, iOS tarafında bugüne kadar yazılmış en güzel uygulamalardan bir tanesi olarak biliniyor. Özellikle kitap severlerin oldukça sık kullandığı Goodreads ile birlikte iyi bir uyum sağlayan uygulama; “kitap severlerin Shazam’ı” olarak biliniyor ve sizlere kitap önerisi yapmak bir yana, aynı zamanda kitaplarınızı kategorize edebiliyor.

Nasıl Çalışıyor?

Shelfie, öncelikle sizden kitaplığınızın bir fotoğrafını talep ediyor. Bunları bölüm bölüm, kitapların sırtlarını gösterecek biçimde (böylece shelfie isimleri almış oluyor) çekebilmeniz mümkün. Çektikten ve bitirdikten hemen sonra bu kitapları sizin için global bir sistemde tarayıp kitaplığınızı oluşturan uygulama; kısa süre içerisinde kitaplığınızın sesli ve e-kitap versiyonlarını da sizlere çıkarıyor. Bunları, dilediğiniz biçimde, dilediğiniz zaman satın alabiliyorsunuz yahut ücretsiz bir şekilde kullanabiliyor / okuyabiliyorsunuz.

Hem e-kitaplar, hem de matbu kitaplar konusunda harika bir hizmet olan Shelfie, kısa sürede iOS mobil işletim sistemi üzerinde pek çok insana ulaştı bile. Sizler için keşifler gerçekleştiren uygulama geliştirilmeye devam ediyor ve kısa süre içerisinde bir özelliğini daha devreye aldı.

Deal Finder yahut Teklif Bulucu olarak çevrilebilen bu özelliğe göz atalım.

Shelfie Deal Finder Nedir?

Shelfie, Deal Finder özelliği ile katalogunuzdaki kitaplara benzer olarak düşündüğü pek çok kitabın fiyatı düştüğünde size haber verebilecek. E-Kitap formatında olan bu kitapları dilediğiniz zaman -teklif bitimine dek- rahatlıkla satın alabileceksiniz. Önümüzdeki günlerde belli başlı partnerlerle anlaşma yaptığında, uygulamayı daha aktif bir biçimde sahalarda, özel indirimlerle görebilmemiz de mümkün olabilir.

Share.

About Author

Hemen her şeye meraklı insan müsvettesi.

1 Yorum

Leave A Reply